Datum: Woensdag 7-6-2017
Tijd: 19:30 uur – zaal open om 19:00 uur
Locatie: Bonifaciuskerk, Kerkplein 9, Medemblik

De landelijke Protestantse Kerk organiseert een missionaire ronde. Hoe deel je je leven en je geloof met anderen, met name met mensen die verder af staan van geloof en kerk? Dat is de vraag die centraal staat tijdens deze bijeenkomst ‘Deel je leven’. Hoe krijgt het geloof vorm in het dagelijks bestaan? Maakt het verschil dat we geloven? En wat merken anderen daarvan?

De bijeenkomst vindt plaats in het kader van de missionaire ronde, een initiatief van de Protestantse Kerk. Ds. Hans van Ark en ds. Nynke Dijkstra-Algra trekken tijdens deze ronde door het land en begeleiden de bijeenkomst.

Een deel van het  programma bestaat uit drie workshops:
1. Deel je leven tijdens een maaltijd: over de mogelijkheid om tijdens een maaltijd de betekenis van het geloof te verkennen met mensen die verder afstaan van geloof en kerk.
2. Twintigers en onze kerk: hoe kun je een uitnodigende kerk zijn voor en met twintigers?
3. Durf te vragen: In deze workshop kunt u uw eigen vragen stellen.

Meer informatie op: www.protestantsekerk.nl/geroepen-tot/missionair-werk/missionaire-ronde/missionaire-ronde-4